![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288752327_1892487120956796_5108889307267963082_n.jpg)
Μπορεί η φετινή χορευτική χρονιά να ήταν δύσκολη για όλους – με τις μάσκες, τα γάντια και τα μαντήλια- αλλά το αποχαιρετιστήριο γλέντι μάς αποζημίωσε με τη θετική διάθεση, το αστείρευτο κέφι για χορό και την ποικιλία εδεσμάτων που προσέφεραν χορευτές και Δ.Σ.
Ένα μεγάλο μπράβο στους μουσικούς- χορευτές του τμήματος Νέων, που εμπλούτισαν ευχάριστα τη βραδιά. Σας ευχαριστούμε όλους, δασκάλους, μέλη και χορευτές, που στηρίζετε τις δράσεις του Λυκείου!
Καλό καλοκαίρι!
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288223185_1259797144759469_6767004186079790550_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288699434_565261031761364_6280588407427108037_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288346437_1610445792689260_1572182157104637811_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288533322_327140909621519_764608222150332543_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/287709627_1980433245501073_7793039098650176501_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288652971_376038534619404_5778938932654575950_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288886810_1148027566054271_3143975345749074227_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288157914_1092549154667389_8841648197679993728_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288179533_570874854417269_6982188008590659665_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288091682_5651187261648528_213494555072866941_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288419042_1435234633564944_2517448336588763744_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288199225_528480082337674_7188571746178513672_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288399406_708281170480306_6749477434150664496_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288432742_758840881955599_5942097388441264526_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288686174_562339912014468_4592724555304964704_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288317319_560598502289046_6756844750441337803_n.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2022/06/288127580_556227506232031_8580564716795005429_n.jpg)